NQ to rewolucyjny przedwzmacniacz w którym zmniejszono zniekształcenia otrzymując nieprawdopodobnie czysty sygnał. Edge NQ odtwarza muzykę z niebywałą głębią. Stremuj, słuchaj radia internetowego, podłączaj zewnętrzne urządzenia- po prostu rób to, na co masz ochotę, a resztą zajmie się NQ.

Wszystkie źródła

Edge NQ pozwala cieszyć się muzyką z dowolnego źródła. W dzisiejszych czasach to ważne, ponieważ mówimy o tak różnych źródłach dźwięku, jak: wejście cyfrowe RCA, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, Airplay, Bluetooth aptX, CHromecast; urządzenie współpracuje również z serwisem Spotify Connect, odtwarza także radio internetowe. Każdy utwór słuchany za pomocą Edge NQ zachowuje wierność względem oryginału i odkrywa przed nami prawdziwy charakter muzyki.

Fascynująca detaliczność

Przedwzmacniacz został wyposażony w pełną paletę połączeń, aby użytkownik był pewien, że odtworzy każdy rodzaj sygnału, począwszy od cyfrowego PCM od 32 bitów i 384 kHz, a na DSD256 skończywszy. Edge NQ wydobędzie z nich nieprawdopodobny realizm, barwy, rytm i kontrolowany bas.

Edge W został zaprojektowany tak, aby grać głośno. Kiedy podkręcasz gałkę siły głosu oczekujesz ni mniej, ni więcej tylko totalnej dynamiki i pełnego, niskiego basu oraz dźwięku, który jest po prostu muzykalny. Zaledwie 14, ręcznie dobranych, elementów w torze dźwięku oznacza,że Edge W ma najczystszą ścieżkę sygnału, jaka jest możliwa do osiągnięcia. Edge W to kwintesencja klasycznego brytyjskiego dźwięku: nic nie zostało dodane i nic nie zostało odjęte.

Moc i subtelność

Przy całej swojej mocy Edge W jest zaskakująco detaliczny. Jego dźwięk jest świetnie zbalansowany pomiędzy muzykalnością i przejrzystością, które definiują każdy dźwięk. Wszystko sprowadza się do tego, jak zostały dobrane podzespoły elektroniczne- żaden z nich nie został wybrany ze względu na cenę, specyfikację, czy pomiary. Inżynierowie Cambridge Audio z całkowitym zaangażowaniem przesłuchali najlepsze komponenty i wykreowali system, w którym brzmiały one najlepiej. Otrzymali w ten sposób wzmacniacz, któy naprawdę przywraca oryginalne nagranie do życia.

Zostaw komentarz