O nas

O nas

Jesteśmy już 31 lat na rynku. Zdobywamy doświadczenie i dzielimy się nim z naszymi klientami.


Obecny wizerunek firmy jest zbudowany na bazie 31. lat obecności na rynku, ciągłego zdobywania doświadczeń, praktyki i wiedzy, aby w sposób profesjonalny wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Podstawowym zakresem naszej oferty jest profesjonalna obsługa zarówno klientów indywidualnych jak i instytucji, w zakresie kompleksowych instalacji systemów audio-wizualnych, wielostrefowych systemów nagłośnieniowych, inteligentnej i tradycyjnej instalacji elektrycznej, systemów ochrony mienia i monitoringu oraz propozycji ekskluzywnych i najnowocześniejszych urządzeń systemowych audio i wideo. Firma „Audio Color” powstała w 1992 roku. Początkowy zakres działalności to detaliczna sprzedaż urządzeń audio i wideo.

W miarę wzrostu zainteresowania naszych klientów urządzeniami wyższej klasy wprowadziliśmy do naszej oferty zestawy głośnikowe i urządzenia zakresu audiofilskiego High-End oraz systemy do reprodukcji dźwięku przestrzennego Dolby Digital i DTS. Od 1998 roku jako jedni z pierwszych w Polsce koncentrowaliśmy się na tworzeniu wyczerpującej oferty pełnych zestawów kina domowego wraz z jego kompleksową instalacją, począwszy od zaprojektowania i ułożenia okablowania do pełnej konfiguracji końcowej systemu.

Obecnie oferujemy szeroki zakres usług projektowych, instalacyjnych i serwisowych z zakresu dystrybucji audio, wideo, zarządzania inteligentnym domem, instalacji telewizji cyfrowej, monitoringu, ochrony, nagłośnienia profesjonalnego obiektów komercyjnych, oświetlenia i instalacji nisko prądowych. W ofercie mamy rozwiązania najlepszych producentów z zakresu automatyki i sterowania takich jak Crestron, Extron, Control4, liderów kina domowego IMAX, JBL Synthesis, pionierów nagłośnienia BOSE oraz włoskich designerów z Architettura Sonora.


Nasz zespół

Dzięki olbrzymiej ilości wykonywanych projektów nasz zespół posiada rozległą wiedzę w zakresie wykonywanych instalacji oraz praktycznego podejścia do rozwiązywania pojawiających się problemów w trakcie użytkowania systemów.


Staramy się na bieżąco szkolić naszych pracowników, tak aby nadążyć za rozwojem technologii. Nasz zespół posiada wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwalają na fachowe wykonanie montażu i uruchomienia najbardziej zaawansowanych urządzeń w Państwa domach. Uczestniczymy we wszystkich ważnych wydarzeniach w branży, wyszukując najciekawsze rozwiązania oraz produkty na rynku.

Znajomość programowania wielu systemów sterowania, systemów alarmowych daje nam możliwość elastycznego podejścia do przygotowanych ofert oraz doborze najlepszych rozwiązań. Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu:

praca@audiocolor.pl

Zostaw komentarz

Facebook
YouTube
LinkedIn