Sterowanie staje się jeszcze prostsze dzięki nowym możliwością i wyglądzie interfejsu użytkownika w nowej wersji systemu Control4 Smart Home OS3.

Dzięki zupełnie nowym Ulubionym każdy inteligentny dom jest wyjątkowy. Umieść najczęściej używane ikony na głównym ekranie „deski rozdzielczej”. Wszystko w całym domu można dodać do góry, aby te ikony były przednie i środkowe na telefonie lub ekranie dotykowym, gdy ich potrzebujesz. Mniej dotknięć. Mniej kranów. Podobnie jak w telefonie, jest to tak proste, jak przytrzymanie i przeciągnięcie, aby dodawać, rozmieszczać, usuwać i ulubione najczęściej używane urządzenia, usługi strumieniowe i sceny.

 

Wybierz spośród wielu opcji spośród najlepszych projektantów wnętrz, wybierz własne zdjęcie z osobistej biblioteki lub zrób zdjęcie i prześlij je w czasie rzeczywistym.

Twoje tapety są widoczne na telefonach, tabletach, ekranach dotykowych i ekranach telewizyjnych

Oglądanie filmu lub włączanie wiadomości nigdy nie było łatwiejsze dzięki nowemu menu OS 3 TV na ekranie. Zaprojektowany, aby skupić się na rozrywce, intuicyjnie sterowany pilotem ręcznym.

Ulubione szybko docierają do najczęściej używanych świateł lub scen, a także szybko uruchamiają ulubiony film lub muzykę.

Zostaw komentarz