Salon

Salon

Jesteśmy na rynku warszawskim od 31. lat. W czerwcu 2012 roku zmieniliśmy naszą siedzibę. Nowe miejsce zostało wybrane z myślą o dodatkowym komforcie jaki chcemy zapewnić naszym klientom.

Nasz Salon sprzedaży i biura mieszczą się przy trasie wylotowej z Warszawy w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Nowa lokalizacja przy zjeździe z trasy S8 zapewnia łatwy dojazd klientom przybywającym z całej Polski.

Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowy salon prezentacyjny, salę do prezentacji zestawów stereo, profesjonalnie przygotowaną salę kinową, salę konferencyjną oraz prywatny parking. Wystarczy choć raz do nas przyjechać, aby przekonać się, jak komfortowe warunki do wyboru i odsłuchu sprzętu zapewniamy w naszej nowej siedzibie. Wszystko to z myślą o Państwa zadowoleniu nie tylko z dokonanych u nas zakupów, ale także z czasu spędzonego w naszym salonie.

W naszej ofercie sprzedaży detalicznej znajdziecie Państwo asortyment wysokiej klasy, ekskluzywnych marek. Paleta wyboru została skomponowana tak, aby uwzględniać najbardziej wyrafinowane wymagania pod względem najnowszych osiągnięć w zakresie technologii, jak również trendów nowoczesnego lub awangardowego wyglądu. Proponujemy również szeroki asortyment akcesoriów odpowiadających za najlepszą eksploatację urządzeń, przewodów połączeniowych, głośnikowych czy też stabilizacji zasilania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, zapoznania się z propozycjami i na testy prezentacyjne urządzeń.

Wirtualny spacer:  https://goo.gl/maps/jkEbnfmMxFZc48sW9

Zapraszamy:

Poniedziałek – Piątek: 10.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego k/Warszawy
tel. +48 22 721 02 15
e-mail: salon@audiocolor.pl


Fibbr
KanexPro
JBL
IMAX
Control4
BlueSound
Extron
Loewe
Sony
Bose
Crestron
Archittetura Sonora
Sonos
KEF
CYP
Sim2
Vicoustic
Stealth Acoustic
SI
Monitor Audio
Future Automation
AV stumpfl
Arcam
Denon
Marantz
Satel
JVC
NEC
Pioneer
Screen Research
TruAudio
Oppo
Integra
Focal
Primare
Sonus Faber
Yamaha
AudioVector
AMX Harman
Bose Professional
Bowers & Wilkins
Cambridge Audio
Bright Sign
Gefen
DataPath
Martin Logan
NAD
Naim
Philips
Pakedge
Qnap
Sugden Audio
Synology
Ubiquity
icon8k
Klipsch
LG width=
McIntosh
Onkyo
Panasonic
Samsung
Steinway Lyngdorf
Facebook
YouTube
LinkedIn