Po raz trzeci z rzędu BlueSound, bezprzewodowy system nagłośnieniowy Hi-Res/MQA, otrzymał nagrodę Product of the Year Award 2016 w kategorii systemów multiroom brytyjskiego magazynu What Hi-Fi?. System multiroom opiera się na systemie operacyjnym BlueOS, który znajduje się również w najnowszych urządzeniach marki NAD.

„Bluesound jest aliansem audiofili, który został zawiązany w celu dostarczenia bezprzewodowego, perfekcyjnego cyfrowego dźwięku hi-fi. Jako projektanci, inżynierowie i indywidualiści, którzy większość czasu poświęcili przemysłowi muzycznemu, nie zadowalamy się niczym innym, niż perfekcją. Wielu z nas w latach 70. uczestniczyło w tworzeniu hi-fi i do dzisiaj pozostajemy związani z firmą NAD. Nieustannie kontynuujemy wprowadzanie w życie innowacyjnych technologii i wiernej reprodukcji muzyki. Nie jesteśmy po prostu kolejną firmą z branży komputerowej. My żyjemy dźwiękiem.”

Zapraszamy do prezentacji wszystkich elementów systemu NODE2, POWERNODE 2, VAULT2, PULSE 2, PULSE MINI, PULSE FLEX oraz PULSE SOUNDBAR do naszego salonu Audio Color: Blizne Łaszczyńskiego/Warszawa, ul.Warszawska 37.

Zostaw komentarz