System audio i wideo dla super jachtów!

Firma C’SEED zaprezentowała najnowsze rozwiązanie wielkoformatowego ekranu dla właścicieli super jachtów. Oferta obejmuje składany ekran Supermarine 201 oraz 144 z systemem dźwięku Supermarine Speakers.

C’SEED Supermarine 201 oraz 144 TV

Ekran Supermarine jest wyposażony w unikalny system hydrauliczny. System pozwala na złożenie ekranu o przekątnej 201. i 144. cali do modułu o głębokości 78 cm., pozwalając na zaoszczędzenie przestrzeni pod pokładem łodzi. Nadal ekran w ciągu 15. sekund rozkłada się do kolosalnych rozmiarów (wysokość 3 metry). Zastosowane panele LED w ciągu 45. sekund osiągają swoje optymalne parametry. Otrzymujemy doskonały obraz 4K HDR nawet w karaibskim słońcu. Jasność ekranu to 4500 nitów, kontrast 4500:1. Mamy do wyboru dwa rozmiary ekranu: 144 i 201 cali. Oba ekrany są wyposażone w taki sam system składania i ukrywania.

C’SEED Supermarine Speakers

Dopełnienie niesamowitego obrazu jest system dźwięku Supermarine Speakers. Głośniki są wykonane z najwyższej jakości materiałów dając wieloletnią niezawodność, ze starannością godną działa sztuki. Serce głośników zostało wykonane i zaprojektowane przez fachowców z L-Acoustic. Technologia pasywnych głośników zapewnia reprodukcję w całym paśmie doskonałą jakość i czytelność. Kąt emisji dźwięku z każdego głośnika 110 stopni pozwala na nagłośnienie dużego pokładu.

C’SEED Supermarine Speakers są dostępne w dwóch rozmiarach: standardowa wersja to 89 cm wysokości natomiast mniejsza wersja ma wysokość 48 cm dając większą przestrzeń pod pokładem.

 

Zostaw komentarz