Zainspirowane przez Bauhaus i art deco, przejrzyste kształty i ciepły, matowy, złoty odcień, tworzą atrakcyjny kontrast z futurystycznym ekranem, który przy grubości zaledwie 7mm, jest cieńszy niż większość smartfonów. Wysokiej jakości materiałowa pokrywa ukrywa złącza i przewody z tyłu urządzenia, oraz dodatkowe akcesoria, jeśli są tam zamontowane.

Design: Bodo Sperlein. Dyrektor Kreatywny Loewe, na co dzień rezydujący w Londynie czerpie z niemieckiej głębi i brytyjskiej lekkości, aby połączyć wyrafinowanie z minimalizmem, rzemiosło z najnowocześniejszą technologią i obfitość z powściągliwością. Zainspirowany złotymi latami 20. i art deco, swtorzył bild 9, telewizor, który emanuje prezencją i lekkoścą tak fascynującą, że tworzy niemal „rzeźbiarski” efekt.

Technologia OLED wykorzystuje samo-podświetlające się piksele do tworzenia obrazu o bezprecedensowej jakości. W przeciwieństwie do LCD nie wymaga podświetlenia matrycy. Kiedy piksele są wyłączone, rezultatem jest całkowita i intensywna czerń. Czas reakcji jest mniejszy niż mikrosekunda. Od oślepiającej jasności do najciemniejszych cieni. Gwałtowny ruch jest odtwarzany z zupełnie nowym poziomem żywotności. Dzięki Dolby Vision, bild 9 tworzy obraz o zwiększonym zakresie dynamicznym (HDR), oferujący zupełnie nowy poziom głębi i niesamowity zakres kolorów (poszerzony gamut barw) dla ekstremalnie autentycznej reprodukcji dla nawet najsubtelniejszych niuansów. Obraz OLED – poruszający, ujmujący i fascynująco inny.

Zostaw komentarz